KERATYNOWE WYGŁADZANIE WŁOSÓW

Keratyna CocoChoco to zaawansowany produkt, który przemieni zniszczone, nadwyrężone zabiegami chemicznymi włosy w piękne, proste, zregenerowane i lśniące. Keratynowy balsam, który jest naturalnego pochodzenia substancją, został stworzony z wyselekcjonowanych, organicznych składników, dzięki czemu daje włosom szansę do powrotu do ich pierwotnego stanu - naturalnego i zdrowego wyglądu. Keratyna CocoChoco prostuje i wygładza włosy nie naruszając ich podstawowej struktury.

Keratyna stworzona została na bazie ekstraktu z kakaowca. W swoim składzie zawiera polimery, które chronią przed działaniem ciepła prostownicy, jak również hydrolizat czystej keratyny, witaminy, ekstrakt z kakaowca, kolagen i mieszankę silikonów. Keratynę można zaaplikować na wszystkich rodzajach włosów- w szczególności na tych, które są mocno zniszczone, łamiące się i puszące, które są regularnie poddawane fryzjerskim zabiegom chemicznym (takim jak farbowanie, rozjaśnianie, trwała etc.).

Proces aplikacji kosmetyku na włosy trwa od 1,5 do 3 godziny, po aplikacji keratyna jest wprasowywana we włosy za pomocą prostownicy o temperaturze ok 230° C, która wtłacza produkt w głąb struktury włosa; nawilża, odżywia oraz daje lśniące, gładkie ''wykończenie''. Efekty zabiegu są widoczne od razu po zastosowaniu- włosy odzyskują zdrowy, zregenerowany wygląd wyglądają- stają się gładkie i witalne.

Keratyna CocoChoco na tle inny produktów:

* zawiera maksymalną ilość odżywczych, bogatych składników

* ma zastosowanie nie tylko prostujące, ale także regenerujące

* skuteczność potwierdzona wieloma opiniami zadowolonych Klientów

* nie zawiera w swoim składzie szkodliwego formaldehydu

 

 

Zabieg polega na zaprasowywaniu pasma włosów keratyną, która szczelnie otacza włos. Dzięki temu dochodzi do wygładzenia włosów i zredukowania ich nadmiernej puszystości. Przy odpowiedniej metodzie prasowania, można podnieść włosy u nasady, by uniknąć nadmiernego przylegania pasm do skóry głowy.

Czas zabiegu: 60 - 120min

Po każdym zabiegu zalecane jest stosowanie profesjonalnych kosmetyków do użytku domowego, przedłużających i wzbogacających efekt keratynowego prostowania, dostępnych w salonie w cenie 140 zł (szampon i odżywka).

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Kasun Wrocław

OFERTA ZABIEGÓW

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW ORIGINAL / PURE 
włosy krótkie250 zł
Włosy półdługie340 zł
Włosy długie380 zł