OCZYSZCZANIE

Bezbolesne, szybkie i dokładne oczyszczenie skóry twarzy ,szyi i dekoltu przy pomocy m.in. fali ultradźwiękowej i kawitacji oraz kwasów kosmetycznych. Oczyszczanie twarzy pozwoli uzyskać gładszą i bardziej świeżą skórę, a kosmetyki Germaine de Capuccini ukoją skórę po zabiegu oraz zapewniają jej pełne odżywienie. 

SKŁADNIKI ZABIEGÓW:

  • kwas azelainowy (azelac) - delikatny kwas przeznaczony dla osób ze skórą trądzikową, trądzikiem różowatym oraz rumieniem. Jego głównym zadaniem jest działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne oraz działanie złuszczające. Redukuje przebarwienia po trądziku sterydowym, polekowym, młodzieńczym, kosmetycznym, a także opryszczce. Wyrównuje koloryt skóry i redukuje przebarwienia. Może być wykonywany przez cały rok, również w okresie letnim bez ryzyka uwrażliwienia skóry na słońce, jednak w okresie letnim, po zabiegu zaleca się stosowanie kremów z filtrem UV.

 

Oczyszczanie twarzy

  • kwas migdałowy (mandelac) - łagodnie złuszcza skórę, odmładza, rozjaśnia, regeneruje i nie powoduje podrażnień. Jest znakomity dla cer z problemami: wrażliwej, naczynkowej, mieszanej, trądzikowej, cery z przebarwieniami oraz do cery dojrzałej. Cera po zabiegu jest jaśniejsza, bardziej napięta, gładsza i lepiej nawilżona oraz ma zwężone pory. W przypadku cery trądzikowej zmniejsza się łojotok. Działa bardzo łagodnie, ale skutecznie, nie powoduje zaczerwienienia ani podrażnień. Może być wykonywany przez cały rok, bez względu na słońce, jednak w okresie letnim, po zabiegu zaleca się stosowanie kremów z filtrem UV.
  • mikrodermabrazja - polega na ścieraniu naskórka mikrowarstwa po mikrowarstwie, aż do pożądanego poziomu za pomocą głowicy pokrytej drobnymi kryształkami diamentu. To bezpieczny zabieg, który spłyca zmarszczki, oczyszcza cerę i pomaga w walce z trądzikiem.
  • kawitacja - poprawia mikrokrążenie, oczyszcza skórę z warstwy martwego naskórka, ale także usuwa zalegająca w porach skóry sebum. Do zabiegu wykorzystuje się aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe, zakończony szpatułką, którą przesuwa się po zwilżanej wodą twarzy. Zjawisko kawitacji to inaczej „zimne gotowanie wody”. Peeling kawitacyjny oczyszcza skórę bezboleśnie i dokładnie, a dodatkowo sterylizuje
  • manualne oczyszczanie - ręczne wyciskanie zaskórników i drobnych ropnych krost. Zabieg likwiduje zaskórniki, zwęża pory zapobiegając ich ponownemu zanieczyszczeniu. Przed zabiegiem manualnego oczyszczania na skóre nakładana jest maska rozpulchniająca lub skóra rozgrzewana jest ciepłą parą.
  • maska - łagodząca, nawilżająca lub odżywiająca maska Germaine de Capuccini lub maska algowa dodawane są do każdego zabiegu oczyszczania skóry w celu dostarczenia skórze niezbędnych składników odżywczych, które po złuszczeniu naskórka mają możliwość dogłębnego wniknięcia w głębsze partie skóry.
  • ampułka - to superskoncentrowane preparaty odżywcze podzielone na odpowiednie porcje i dostarczające skórze potrzebne jej składniki w optymalnej ilości, zawiera stężone substancje aktywne, które wnikają w głąb skóry. W zależności od potrzeb skóry, stosowane są ampułki nawilżające, witaminowe, liftingujące, antytrądzikowe, z witaminą C, wzmacniające naczynia krwionośne itp.

OFERTA ZABIEGÓW

OCZYSZCZANIE PODSTAWOWE
Oczyszczanie podstawowe manualne140 zł
Oczyszczanie podstawowe z kawitacją150 zł
Oczyszczanie podstawowe z mikrodermabrazją150 zł

 

OCZYSZCZANIE DWUFAZOWE
Oczyszczanie dwufazowe - Azelac + mikrodermabrazja / kawitacja170 zł
Oczyszczanie dwufazowe - Mandelac + mikrodermabrazja / kawitacja170 zł
Oczyszczanie dwufazowe - Azelac + manualne180 zł
Oczyszczanie dwufazowe - Mandelac + manualne180 zł
Oczyszczanie dwufazowe - manualne + mikrodermabrazja / kawitacja170 zł

 

OCZYSZCZANIE GŁĘBOKIE - TRÓJFAZOWE
Oczyszczanie głębokie - azelac + mikrodermabrazja / kawitacja + manualne190 zł
Oczyszczanie głębokie - mandelac + mikrodermabrazja / kawitacja + manualne190 zł
Ampułka do zabiegu 30 zł