ICOONE® - LIFTING TWARZY BEZ SKALPELA

Jest to nieinwazyjna metoda polecana w szczególności dla osób pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd  bez interwencji chirurga.

Zabieg jest idealny do stosowania w miejscach trudno dostępnych i wymagających dużej delikatności. Efektem jest wielowymiarowy masaż leczniczy połączony z drenażem limfatycznym. Jest to nieinwazyjna metoda polecana w szczególności dla osób pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd  bez interwencji chirurga.

Zabiegi na twarz obejmują twarz, szyję oraz dekolt, kontur ust i oczu oraz głębokie zmarszczki. W zależności od potrzeby skóry mogą działać drenująco, odmładzająco bądź liftingująco.

System głowic ROBOMINI i ROBOMIKRO umożliwia precyzyjny masaż twarz, szyi i dekoltu. Dzięki wymiennym końcówkom głowic, bez problemu można opracować delikatne i wrażliwe okolice oczu oraz ust. ICOONE® to zauważalny już po pierwszym zabiegu efekt liftingu bez interwencji chirurgicznej !

EFEKTY ZABIEGU NA TWARZ

  • Redukcja zmarszczek
  • Efekt liftingu bez użycia igły i skalpela
  • Odmłodzenie okolic dekoltu, szyi, twarzy
  • Poprawa konturu ust i oczu

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW NA TWARZ

Zwykle, cykl składa się z 10-15-20 sesji. Może trwać kilka tygodni lub krócej w przypadku zabiegów wykonywanych codziennie, np. ze względu na wielkie wyjście

OFERTA ZABIEGÓW

ZABIEGI ESTETYCZNE NA TWARZ
Pojedyńczy zabieg200 zł
Pakiet 5 zabiegów920 zł
Pakiet 10 zabiegów1 700 zł
Pakiet 15 zabiegów2 500 zł

 

ZABIEGI ESTETYCZNE NA OKOLICE OCZU
Pojedyńczy zabieg100 zł
Pakiet 5 zabiegów450 zł
Pakiet 10 zabiegów850 zł
Pakiet 15 zabiegów1 300 zł