Salon Kosmetyczny Kasun Wrocław

Botox rzęs- nowość na rynku polskim !

Jeśli  Twoje naturalne rzęsy są cieniutkie i proste, kiedy z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz poddawać się zabiegowi przedłużania i pogrubiania rzęs to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Pomoże odzyskać twoim rzęsom ich naturalne piękno.

Botox rzęs- nowość na rynku polskim !

Jeśli Twoje naturalne rzęsy są cieniutkie i proste, kiedy z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz poddawać się zabiegowi przedłużania i pogrubiania rzęs to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Pomoże odzyskać twoim rzęsom ich naturalne piękno.

 

JAK WYGLĄDA ZABIEG :

 

* Pierwszym etapem jest naniesienie komponentu, w postaci kremu, na rzęsy. Dzięki niemu, komórki zewnętrznej warstwy włosa, tak zwane łuski, otwierają się i wchłaniają aktywne składniki tego komponentu. To właśnie ten etap sprawia, że doskonale odżywione włoski podnoszą się od nasady ku samej górze i nabywają kształt łuku.

 

* Kolejny etap polega na wprowadzeniu w głąb włosa składników, które pogrubiają rzęsy, przez co wydają się większe i bardziej wyraziste.

 

* Trzeci etap to naniesienie jednego z pigmentów, wybranego przez klienta, który nasyca kolorem nasze rzęsy.

Efekty zabiegu:

Po zabiegu rzęsy są widocznie podkręcone, pogrubione, odżywione, miękkie i błyszczące. Twoje spojrzenie nabiera wyrazistości!

Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy – nawet do 8 tygodni !

 

Po zabiegu można:

-swobodnie spać, nie obawiając się utraty efektu

-kąpać się, stosować różne preparaty oczyszczające

-korzystać z sauny

-kąpać się w słonej morskiej wodzie;

-nosić soczewki;

-nanosić tusz do rzęs i inne kosmetyki pielęgnacyjne