OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE - inaczej LIFTING WAMPIRZY, z krwią ma tyle wspólnego, że musimy jej troszkę upuścić do probówki, aby po odwirowaniu uzyskać bardzo cenny preparat pochodzenia własnego, mający za zadanie wspomóc naszą skórę w procesie pełnej odnowy.

Sposób podania polega na serii mikropęcherzyków w odstępie 1.5 cm, czasami co 1 cm jeżeli wiek naszej skóry jest już dość zaawansowany. Do wprowadzania preparatu pod skórę potrzebujemy małej strzykawki i cieniutkiej igły, a że samo osocze w sobie łagodzi ból w trakcie podania, proces nie jest tak nieprzyjemny jak to się wydaje. Tym bardziej, że wcześniej znieczulamy obszar zabiegowy specjalnie przeznaczonym do tego produktem.

Działanie. Czego chcieć więcej..stymulacja odnowy komórkowej, stymulacja wzrostu komórek, zagęszczenie skóry dojrzałej, przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych, rozświetlenie skóry, fotoodmłodzenie, redukcja uszkodzeń skóry, wypłycenie i redukcja blizn, nawilżenie, stymulacja produkcji kwasu hialuronowego, biorewitalizacja i mezoterapia  przeciwstarzeniowa, dotlenienie skóry. Osocze nie pozwoli nam długo czekać na efekty. Seria 4 do 5 zabiegów w odstępach 3 do 4 tygodni, powtarzana co 6 do 8 miesięcy, przywróci naszej skórze blask młodości i witalność, o której tak marzymy.

Mamy nadzieję, że ten krótki artykuł rozjaśnił temat osocza bogatopłytkowego i samego procesu podania. Do bardziej szczegółowych informacji, szczególnie przeciwwskazań do zabiegu, a więc stricte indywidualnych, zapraszamy do bezpłatnych konsultacji.

OFERTA ZABIEGÓW

ZABIEGI ESTETYCZNE NA TWARZ
Osocze bogatopłytkowe - dekolt - 90 min      400 zł
Osocze bogatopłytkowe - dłonie - 90 min400 zł
Osocze bogatopłytkowe - oczy - 60 min400 zł
Osocze bogatopłytkowe - szyja - 120 min500 zł
Osocze bogatopłytkowe - twarz - 120 min500 zł
Osocze bogatopłytkowe - twarz, szyja, dekolt - 180 min1100 zł