ICOONE® - PROGRAMY MEDYCZNE

W medycynie estetycznej i leczniczej wykorzystywana jest do osłabienia siły nadaktywnych mięśni mimicznych w celu uzyskania np. redukcji zmarszczek.

Do tego typu zabiegów stosowana jest botulina typu A i sprawdzana w licznych procedurach, należy do najbezpieczniejszych i niezwykle powszechnych.
Na całym świecie kliniki wykorzystują toksynę botulinową do zabiegów od przeszło 20 lat.
Działa bowiem czasowo, a do zabiegów wykorzystuje się niewielkie ilości preparatu. 

Sam zabieg polega na precyzyjnej iniekcji toksyny botulinowej  bardzo cienką igłą w okolice zabiegową. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, wiec nie wymaga znieczulenia. Miejsca iniekcji goja się szybko i nie pozostają ślady ingerencji.

Po zabiegu, w ciągu 4h nie należy pochylać głowy, kłaść się i poddawać wysokim temperaturom oraz zmianom ciśnienia. Można w ciągu 0,5-1 h po zabiegu ćwiczyć mięśnie mimiczne poddane iniekcji.
Przeciwwskazania to zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, nadwrażliwość na składniki preparatu, miejscowe infekcje skóry, ciąża i karmienie piersią oraz niektóre antybiotyki.
Jak każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej wymaga zdroworozsądkowego podejścia i ścisłego przestrzegania reguł,o których informuje osoba wykonująca iniekcje.
 

OFERTA ZABIEGÓW

ZABIEG
Botox 3 strefy ("lwia zmarszczka", "kurze łapki", czoło) - 180min1100 zł
Botox czoło - 60 min450 zł
Botox "kurze łapki" - 120 min450 zł
Botox "lwia zmarszczka" - 60 min450 zł