CENNIK

ZABIEGI NA TWARZ

 

TERAPIE NAWILŻAJĄCE

280 zł

Meder Beauty HYDRA-FILL terapia silnie nawilżająca (twarz+szyja+dekolt) - 60 min

Meder Beauty - światowy ekspert w dziedzinie kosmetologii i dermatologii kosmetycznej. Spersonalizowane zabiegi o działaniu pielęgnacyjnym, terapeutycznym i leczniczym. Zabiegi na twarz, szyję dekolt. Produkcja Szwajcarska = brak stosowania antybiotyków na żadnym z etapów produkcji. Zabiegi dla większej absorpcji składników aktywnych prowokują kontrolowany stan zapalny na czas zabiegu, który ustępuje podczas ostatniego etapu. Produkty zapakowane w mini dozy – zachowane 100 % sterylności. HYDRA-FILL terapia silnie nawilżająca. Wskazania: skóra silnie odwodniona, sucha i wrażliwa. Efekt:bezinwazyjne wypełnianie, głęboka rewitalizacja skóry, natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie, wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej skóry. Zabiegi należy powtarzać w serii co 3-4 tygodnie

170 zł

Mediderma bankietowy zabieg ultra - nawilżający - 50 min

Sesderma to niezwykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych. Mediderma bankietowy zabieg ultra – nawilżający. Zabieg Mediderma posiada bardzo niskie, obniżone stężenie kwasów, dzięki czemu zabieg jest szybki, bezinwazyjny i bardzo skuteczny. Efekty: widoczne po pierwszym zabiegu, dogłębne nawilżenie skóry, rozświetlenie i wyrównanie kolorytu, efekt napięcia.

160 zł

Mediderma terapia nawilżająca - podstawowa (terapia kwasami) - 50 min

Sesderma to niezwykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych. Mediderma terapia nawilżająca - podstawowa. Kwasowa terapia nawilżająca, zawierająca spersonalizowaną kompozycję kwasu dobranego do potrzeb , któr nie powoduje widocznej eksfoliacji, za to daje natychmiastowe efekty nawilżenia, wygładzenia i rozjaśnienia skóry.

190 zł

Mediderma terapia nawilżająca - rozszerzona (terapia kwasami) - 60 min

Sesderma to niezwykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych. Mediderma terapia nawilżająca - rozszerzona. Kwasowa terapia nawilżająca, zawierająca spersonalizowaną kompozycję kwasu dobranego do potrzeb lub zaawansowanych połączeń oraz wzmacniających działanie dodatków, które nie powodują widocznej eksfoliacji, za to dają natychmiastowy efekt nawilżenia, wygładzenia i rozjaśnienia skóry.

220 zł

Mediderma zabieg nawilżający - zaawansowana (terapia kwasami) - 75 min

Sesderma to niezwykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych. Mediderma zabieg nawilżający - zaawansowana terapia. Kwasowa terapia nawilżająca, zawierająca spersonalizowaną kompozycję kwasu dobranego do potrzeb lub zaawansowanych połączeń oraz wzmacniających działanie dodatków, które nie powodują widocznej eksfoliacji, za to dają natychmiastowy efekt nawilżenia, wygładzenia i rozjaśnienia skóry.

290 zł

Mezoterapia igłowa - twarz+szyja Cytocare\Filorga - 120 min

Mezoterapia igłowa - twarz+szyja Cytocare\Filorga jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej substancji odżywczych (witaminy, aminokwasy, mikroelementy, peptydy biomimetyczne). Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych. Zabiegi mezoterapii igłowej stosowane  w biorewitalizacji skóry wykorzystują dwa różne mechanizmy działania. Pierwszym z nich jest działanie substancji wstrzykiwanych w skórę. Drugim – efekt ogniskowego gojenia się skóry i jej samoregeneracji po licznych nakłuciach, do których dochodzi w trakcie zabiegu.

350 zł

Mezoterapia igłowa - twarz+szyja+dekolt Cytocare\Filorga - 120 min

Mezoterapia igłowa - twarz+szyja+dekolt Cytocare\Filorga jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej substancji odżywczych (witaminy, aminokwasy, mikroelementy, peptydy biomimetyczne). Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych. Zabiegi mezoterapii igłowej stosowane  w biorewitalizacji skóry wykorzystują dwa różne mechanizmy działania. Pierwszym z nich jest działanie substancji wstrzykiwanych w skórę. Drugim – efekt ogniskowego gojenia się skóry i jej samoregeneracji po licznych nakłuciach, do których dochodzi w trakcie zabiegu.

600 zł

Mezoterapia igłowa - twarz Aquashine - 120 min

Mezoterapia igłowa - twarz Aquashine jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego nieusieciowanego oraz substancji odżywczych (witaminy, aminokwasy, mikroelementy, peptydy biomimetyczne). Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych. Zabiegi mezoterapii igłowej stosowane  w biorewitalizacji skóry wykorzystują dwa różne mechanizmy działania. Pierwszym z nich jest działanie substancji wstrzykiwanych w skórę. Drugim – efekt ogniskowego gojenia się skóry i jej samoregeneracji po licznych nakłuciach, do których dochodzi w trakcie zabiegu. Efekty utrzymują się do 3x dłużej, niż przy klasycznej mezoterapii igłowej

650 zł

Mezoterapia igłowa - twarz+szyja Cytocare s-line - 120 min

Mezoterapia igłowa - twarz+szyja Cytocare s-line jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego nieusieciowanego oraz substancji odżywczych (witaminy, aminokwasy, mikroelementy, peptydy biomimetyczne). Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych. Zabiegi mezoterapii igłowej stosowane  w biorewitalizacji skóry wykorzystują dwa różne mechanizmy działania. Pierwszym z nich jest działanie substancji wstrzykiwanych w skórę. Drugim – efekt ogniskowego gojenia się skóry i jej samoregeneracji po licznych nakłuciach, do których dochodzi w trakcie zabiegu. Efekty utrzymują się do 3x dłużej, niż przy klasycznej mezoterapii igłowej

260 zł

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat - twarz - 75 min

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat - twarz to innowacyjny zabieg w nowoczesnej medycynie estetycznej. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych ( koncentraty Mediderma) sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry.Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry. Redukuje: niedoskonałości, zmarszczki, blizny, przebarwienia.

330 zł

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat - twarz+szyja+dekolt - 100 min

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat - twarz+szyja+dekolt to innowacyjny zabieg w nowoczesnej medycynie estetycznej. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych ( koncentraty Mediderma) sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry.Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry. Redukuje: niedoskonałości, zmarszczki, blizny, przebarwienia.

330 zł

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat + dermo-maska - twarz - 90 min

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat + dermo-maska - twarz to innowacyjny zabieg w nowoczesnej medycynie estetycznej. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych ( koncentraty Mediderma) sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry.Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry. Redukuje: niedoskonałości, zmarszczki, blizny, przebarwienia.

450 zł

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat + dermo-maska - twarz+szyja+dekolt - 110 min

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat + dermo-maska - twarz+szyja+dekolt to innowacyjny zabieg w nowoczesnej medycynie estetycznej. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych ( koncentraty Mediderma) sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry.Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry. Redukuje: niedoskonałości, zmarszczki, blizny, przebarwienia.

450 zł

Dermapen Dr Pen + Meder Beauty HYDRA-FILL terapia silnie nawilżająca - 90 min

Dermapen Dr Pen + Meder Beauty HYDRA-FILL terapia silnie nawilżająca to innowacyjny zabieg w nowoczesnej medycynie estetycznej połączony z dermatologiczną terapią uwadniającą. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych - koncentrat szwajcarskich dermokosmetyków MEDER Beauty sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry.Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry, głębokiego nawilżenia skóry odwodnionej. Redukuje: niedoskonałości, zmarszczki, blizny, przebarwienia.

280-400 zł

Dermapen Dr Pen + Mediderma terapia nawilżająca ( terapia kwasami) - 75 min

Dermapen Dr Pen + Mediderma terapia nawilżająca ( terapia kwasami) to innowacyjny zabieg w nowoczesnej medycynie estetycznej połączony z terapią kwasami Mediderma. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych - spersonalizowanych mieszanek kwasów sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry.Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry, uwodnienia. Redukuje: niedoskonałości, zmarszczki, blizny, przebarwienia.

 

TERAPIE ROZŚWIETLAJĄCE

160 zł

Mediderma zabieg rozświetlający - podstawowy (terapia kwasami) - 50 min

Sesderma to niezwykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych. Mediderma zabieg rozświetlający - podstawowy - zawiera spersonalizowaną kompozycję kwasu dobranego do potrzeb , któr nie powoduje widocznej eksfoliacji, za to daje natychmiastowe efekty nawilżenia, rozświetlenia i rozjaśnienia skóry.

190 zł

Mediderma zabieg rozświetlający - rozszerzony (terapia kwasami) - 60 min

Sesderma to niezwykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych. Mediderma zabieg rozświetlający - rozszerzony. Kwasowa terapia rozświetlająca, zawierająca spersonalizowaną kompozycję kwasu dobranego do potrzeb lub zaawansowanych połączeń oraz wzmacniających działanie dodatków, które nie powodują widocznej eksfoliacji, za to dają natychmiastowy efekt rozświetlenia, wygładzenia i rozjaśnienia skóry.

220 zł

Mediderma zabieg rozświetlający - ekskluzywny (terapia kwasami) - 75 min

Sesderma to niezwykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych. Mediderma zabieg rozświetlający - ekskluzywny. Kwasowa terapia rozświetlająca, zawierająca spersonalizowaną kompozycję kwasu dobranego do potrzeb lub zaawansowanych połączeń oraz wzmacniających działanie dodatków, które nie powodują widocznej eksfoliacji, za to dają natychmiastowy efekt rozświetlenia, wygładzenia i rozjaśnienia skóry.

180 zł

Mediderma bankietowy zabieg rozświetlający - 50 min

Sesderma to niezwykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych. Mediderma bankietowy zabieg rozświetlający. Zabieg Mediderma posiada bardzo niskie, obniżone stężenie kwasów, dzięki czemu zabieg jest szybki, bezinwazyjny i bardzo skuteczny. Efekty: widoczne po pierwszym zabiegu, rozświetlenie, odświeżenie i wyrównanie kolorytu.

 

TERAPIE NA ZMARSZCZKI, LIFTING

280 zł

Meder Beauty ARMA LIFT terapia wypełniająca zmarszczki - twarz+szyja+dekolt - 60 min

Meder Beauty - światowy ekspert w dziedzinie kosmetologii i dermatologii kosmetycznej. Spersonalizowane zabiegi o działaniu pielęgnacyjnym, terapeutycznym i leczniczym. Zabiegi na twarz, szyję dekolt. Produkcja Szwajcarska = brak stosowania antybiotyków na żadnym z etapów produkcji. Zabiegi dla większej absorpcji składników aktywnych prowokują kontrolowany stan zapalny na czas zabiegu, który ustępuje podczas ostatniego etapu. Produkty zapakowane w mini dozy – zachowane 100 % sterylności. Meder Beauty ARMA LIFT terapia wypełniająca zmarszczki to idealny, nieinwazyjny zabieg wypełniający, który szybko przywraca skórze jędrność i gęstość, pozwala również na uzyskanie wygładzenia zmarszczek i nierówności skóry.Zabieg Arma Lift doskonale przygotowuje skórę do inwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych, dermatologicznych, z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, jest bezpieczny i skuteczny również w okresie rehabilitacji. Zabiegi należy powtarzać w serii co 3-4 tygodnie

330 zł

Meder Beauty ARMA LIFT terapia wypełniająca zmarszczki + Icoone lifting - 90 min

Meder Beauty - światowy ekspert w dziedzinie kosmetologii i dermatologii kosmetycznej. Spersonalizowane zabiegi o działaniu pielęgnacyjnym, terapeutycznym i leczniczym. Zabiegi na twarz, szyję dekolt. Produkcja Szwajcarska = brak stosowania antybiotyków na żadnym z etapów produkcji. Zabiegi dla większej absorpcji składników aktywnych prowokują kontrolowany stan zapalny na czas zabiegu, który ustępuje podczas ostatniego etapu. Produkty zapakowane w mini dozy – zachowane 100 % sterylności. Meder Beauty ARMA LIFT terapia wypełniająca zmarszczki + Icoone lifting nieinwazyjny zabieg wypełniający, stymulowany dodatkowo liftingującym masażem Icoone, który szybko przywraca skórze jędrność i gęstość, pozwala również na uzyskanie wygładzenia zmarszczek i nierówności skóry.Zabieg Arma Lift doskonale przygotowuje skórę do inwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych, dermatologicznych, z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, jest bezpieczny i skuteczny również w okresie rehabilitacji. Zabiegi należy powtarzać w serii co 3-4 tygodnie

180 zł

Icoone nieinwazyjny lifting twarzy - 40 min

Icoone nieinwazyjny lifting twarzy to niechirurgiczny lifting bez skalpela, porównywalny do efektów japońskich masaży odmładzających. Zabieg polega na wielowymiarowym masażu stymulującym, połączonym z drenażem limfatycznym. W efekcie redukcja zmarszczek, modelowanie owalu twarzy, ujędrnienie, poprawa napięcia, lifting.

80 zł

Masaż twarz+szyja+dekolt - 45 min

Masaż twarz+szyja+dekolt - to klasyczny, stymulujący masaż, który odpowiada za napięcie i dotlenienie skóry. Działa ujędrniająco, liftingująco i przede wszystkim przeciwzmarszczkowo.

250 zł

Medyczny Peeling PQAge Lifting - 30 min

Medyczny peeling PQAge - natychiastowy efekt silnego napięcia i ujędrnienia Wygładza, wyrównuje koloryt, zmniejsza widoczność porów, leczy trądzik Wysokie stężenie kwasu TCA - brak złuszczania. Rezultat na długi czas. Polecany jako " zabieg bankietowy".

180 zł

Mediderma bankietowy zabieg liftingujący - 45 min

Sesderma to niezwykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych. Mediderma bankietowy zabieg liftingujący posiada bardzo niskie, obniżone stężenie kwasów, dzięki czemu zabieg jest szybki, bezinwazyjny i bardzo skuteczny. Efekty: widoczne po pierwszym zabiegu, mocne napięcie, lifting i poprawa owalu

250 zł

Retix C odmładzająca terapia na bazie retinolu - 45 min

Retix C odmładzająca terapia na bazie retinolu jest to aktywna kuracja regenerująco – złuszczająca, której składnikami jest retinol 4%, witamina C 8% i kompleks antyoksydantów 30%, która sprawdzi się w licznych problemach skóry. Efekty zabiegu: redukcja przebarwień, plam pigmentacyjnych, nierówności kolorytu skóry, zagęszczenie i poprawa napięcia skóry, spłycenie bruzd, zmarszczek, zwiększenie poziomu nawilżenia i gęstości skóry, spowolnienie procesów fotostarzenia, wiotkości skóry oraz utraty przez-naskórkowej wody, spłycenie blizn, zwężenie porów, zmniejszenie łojotoku.

160 zł

Mediderma terapia anti aging podstawowa (terapia kwasami) - 50 min

Sesderma to niezwykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych.Mediderma terapia anti aging podstawowa (terapia kwasami) zawierająca spersonalizowaną kompozycję kwasu dobranego do potrzeb, który nie powoduje znacznej eksfoliacji, za to daje natychmiastowy efekt nawilżenia odmłodzenia skóry

190 zł

Mediderma terapia anti aging rozszerzona (terapia kwasami) - 60 min

Sesderma to niezwykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych. Mediderma terapia anti aging rozszerzona (terapia kwasami) zawierająca spersonalizowaną kompozycję kwasu dobranego do potrzeb lub zaawansowanych połączeń oraz wzmacniających działanie dodatków, które nie powodują znacznej eksfoliacji, za to dają natychmiastowy efekt napięcia, liftingu i wygłądzenia zmarszczek.

280-400 zł

Dermapen Dr Pen + Mediderma terapia anti-aging (terapia kwasami) - 75 min

Dermapen Dr Pen + Mediderma terapia anti-aging (terapia kwasami) to innowacyjny zabieg w nowoczesnej medycynie estetycznej połączony z terapią kwasami Mediderma. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych - spersonalizowanych mieszanek kwasów sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry.Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry, uwodnienia. Redukuje: niedoskonałości, zmarszczki, blizny, przebarwienia.

450 zł

Dermapen Dr Pen + Meder Beauty ARMA LIFT terapia wypełniająca zmarszczki - 90 min

Dermapen Dr Pen + Meder Beauty ARMA LIFT terapia wypełniająca zmarszczki terapia silnie nawilżająca to innowacyjny zabieg w nowoczesnej medycynie estetycznej połączony z dermatologiczną terapią odżywczą. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych - koncentrat szwajcarskich dermokosmetyków MEDER Beauty sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry.Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry, głębokiego nawilżenia skóry odwodnionej. Redukuje: niedoskonałości, zmarszczki, blizny, przebarwienia, przywraca jędrność i gęstość

260 zł

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat - twarz - 75 min

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat - twarz to innowacyjny zabieg w nowoczesnej medycynie estetycznej. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych ( koncentraty Mediderma) sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry.Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry. Redukuje: niedoskonałości, zmarszczki, blizny, przebarwienia.

330 zł

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat - twarz+szyja+dekolt - 100 min

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat - twarz+szyja+dekolt to innowacyjny zabieg w nowoczesnej medycynie estetycznej. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych ( koncentraty Mediderma) sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry.Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry. Redukuje: niedoskonałości, zmarszczki, blizny, przebarwienia.

330 zł

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat + dermo-maska - twarz - 90 min

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat + dermo-maska - twarz to innowacyjny zabieg w nowoczesnej medycynie estetycznej. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych ( koncentraty Mediderma) sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry.Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry. Redukuje: niedoskonałości, zmarszczki, blizny, przebarwienia.

450 zł

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat + dermo-maska - twarz+szyja+dekolt - 110 min

Dermapen Dr Pen + Mediderma koncentrat + dermo-maska - twarz+szyja+dekolt to innowacyjny zabieg w nowoczesnej medycynie estetycznej. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych ( koncentraty Mediderma) sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry.Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry. Redukuje: niedoskonałości, zmarszczki, blizny, przebarwienia.

290 zł

Mezoterapia igłowa - Cytocare\Filorga - twarz+szyja - 120 min

Mezoterapia igłowa - twarz+szyja Cytocare\Filorga jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej substancji odżywczych (witaminy, aminokwasy, mikroelementy, peptydy biomimetyczne). Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych. Zabiegi mezoterapii igłowej stosowane  w biorewitalizacji skóry wykorzystują dwa różne mechanizmy działania. Pierwszym z nich jest działanie substancji wstrzykiwanych w skórę. Drugim – efekt ogniskowego gojenia się skóry i jej samoregeneracji po licznych nakłuciach, do których dochodzi w trakcie zabiegu.

350 zł

Mezoterapia igłowa -Cytocare\Filorga - twarz+szyja+dekolt - 120 min

Mezoterapia igłowa - twarz+szyja+dekolt Cytocare\Filorga jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej substancji odżywczych (witaminy, aminokwasy, mikroelementy, peptydy biomimetyczne). Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych. Zabiegi mezoterapii igłowej stosowane  w biorewitalizacji skóry wykorzystują dwa różne mechanizmy działania. Pierwszym z nich jest działanie substancji wstrzykiwanych w skórę. Drugim – efekt ogniskowego gojenia się skóry i jej samoregeneracji po licznych nakłuciach, do których dochodzi w trakcie zabiegu.

600 zł

Mezoterapia igłowa - Aquashine - twarz - 120 min

Mezoterapia igłowa - twarz Aquashine jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego nieusieciowanego oraz substancji odżywczych (witaminy, aminokwasy, mikroelementy, peptydy biomimetyczne). Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych. Zabiegi mezoterapii igłowej stosowane  w biorewitalizacji skóry wykorzystują dwa różne mechanizmy działania. Pierwszym z nich jest działanie substancji wstrzykiwanych w skórę. Drugim – efekt ogniskowego gojenia się skóry i jej samoregeneracji po licznych nakłuciach, do których dochodzi w trakcie zabiegu. Efekty utrzymują się do 3x dłużej, niż przy klasycznej mezoterapii igłowej

650 zł

Mezoterapia igłowa - Cytocare s-line - twarz+szyja - 120 min

Mezoterapia igłowa - twarz+szyja Cytocare s-line jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego nieusieciowanego oraz substancji odżywczych (witaminy, aminokwasy, mikroelementy, peptydy biomimetyczne). Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych. Zabiegi mezoterapii igłowej stosowane  w biorewitalizacji skóry wykorzystują dwa różne mechanizmy działania. Pierwszym z nich jest działanie substancji wstrzykiwanych w skórę. Drugim – efekt ogniskowego gojenia się skóry i jej samoregeneracji po licznych nakłuciach, do których dochodzi w trakcie zabiegu. Efekty utrzymują się do 3x dłużej, niż przy klasycznej mezoterapii igłowej

250 zł

Venus Legacy termolifting - twarz - 45 min

Venus Legacy termolifting - twarz to wielozadaniowy system stosujący multipolarną, opatentowaną falę radiową, impulsowe pole magnetyczne w ramach technologii (MP)2 oraz technologię VariPulse™. Multipolarne fale radiowe RF powodują podniesienie temperatury tkanek do 39-45 stopni C w celu ujędrnienia skóry, zagęszczenia tkanek, wygładzenia zmarszczek oraz zmniejszenia obwodów. Dzięki osiągnięciu odpowiedniej temperatury, w skórze właściwej dochodzi do remodelingu włókien kolagenowych, ich skrócenia oraz pobudzenia fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. W efekcie otrzymujemy widoczny lifting już po pierwszym zabiegu.

350 zł

Venus Legacy termolifting - twarz+szyja - 60 min

Venus Legacy termolifting - twarz+szyja to wielozadaniowy system stosujący multipolarną, opatentowaną falę radiową, impulsowe pole magnetyczne w ramach technologii (MP)2 oraz technologię VariPulse™. Multipolarne fale radiowe RF powodują podniesienie temperatury tkanek do 39-45 stopni C w celu ujędrnienia skóry, zagęszczenia tkanek, wygładzenia zmarszczek oraz zmniejszenia obwodów. Dzięki osiągnięciu odpowiedniej temperatury, w skórze właściwej dochodzi do remodelingu włókien kolagenowych, ich skrócenia oraz pobudzenia fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. W efekcie otrzymujemy widoczny lifting już po pierwszym zabiegu.

450 zł

Venus Legacy termolifting - twarz+szyja+dekolt - 80 min

Venus Legacy termolifting - twarz+szyja+dekolt to wielozadaniowy system stosujący multipolarną, opatentowaną falę radiową, impulsowe pole magnetyczne w ramach technologii (MP)2 oraz technologię VariPulse™. Multipolarne fale radiowe RF powodują podniesienie temperatury tkanek do 39-45 stopni C w celu ujędrnienia skóry, zagęszczenia tkanek, wygładzenia zmarszczek oraz zmniejszenia obwodów. Dzięki osiągnięciu odpowiedniej temperatury, w skórze właściwej dochodzi do remodelingu włókien kolagenowych, ich skrócenia oraz pobudzenia fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. W efekcie otrzymujemy widoczny lifting już po pierwszym zabiegu.

500 zł

Venus Viva - Radiofrekwencja mikroigłowa - twarz - 60 min

Radiofrekwencja mikroigłowa Venus Viva - twarz to zabieg podczas, którego uzyskujemy efekty lasera frakcyjnego, jednak z krótkim czasem rekonwalescencji (ok. 2dni). Głowica urządzenia wyposażona jest w 160 mikrioigieł, które podczas zabiegu emitują fale radiowe dochodzące do skóry właściwej. Wiązka fali radiowej ogrzewa równomiernie tkanki na całej długości mikroigieł. Podczas zabiegu dochodzi do odpowiedniego nagrzania ( poparzenia) głębokich warstw skóry, co uruchamia naturalne procesy naprawcze.Ma to na celu powstanie stanu zapalnego, uruchomienie w skórze procesów regeneracyjnych oraz stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, które mają kluczowe znaczenie dla wyglądu naszej skóry. Fala radiowa wprowadzona bezpośrednio do skóry właściwej wspomaga proces neokolagenezy, czyli odbudowy włókien kolagenowych. Najlepszy zabieg na redukcję zmarszczki, blizn i rozstępów !!!, zmienić teksturę skóry i zmniejszyć przebarwienia.

700 zł

Venus Viva - Radiofrekwencja mikroigłowa - twarz+szyja+dekolt - 90 min

Radiofrekwencja mikroigłowa Venus Viva - twarz+szyja+dekolt to zabieg podczas, którego uzyskujemy efekty lasera frakcyjnego, jednak z krótkim czasem rekonwalescencji (ok. 2dni). Głowica urządzenia wyposażona jest w 160 mikrioigieł, które podczas zabiegu emitują fale radiowe dochodzące do skóry właściwej. Wiązka fali radiowej ogrzewa równomiernie tkanki na całej długości mikroigieł. Podczas zabiegu dochodzi do odpowiedniego nagrzania ( poparzenia) głębokich warstw skóry, co uruchamia naturalne procesy naprawcze.Ma to na celu powstanie stanu zapalnego, uruchomienie w skórze procesów regeneracyjnych oraz stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, które mają kluczowe znaczenie dla wyglądu naszej skóry. Fala radiowa wprowadzona bezpośrednio do skóry właściwej wspomaga proces neokolagenezy, czyli odbudowy włókien kolagenowych. Najlepszy zabieg na redukcję zmarszczki, blizn i rozstępów !!!, zmienić teksturę skóry i zmniejszyć przebarwienia.

 

OCZYSZCZANIE

160 zł

Oczyszczanie manualne - 70 min

Oczyszczanie manualne to zabieg polegający na manualnym efektywnym usuwania ze skóry niedoskonałości, a także odblokowaniu porów skórnych z nadmiaru łoju. Jest szczególnie polecany osobom borykającym się z problemem trądziku, nadmiernego łojotoku, trudnych do usunięcia wągrów czy nadmiaru sebum. Zabieg prowadzi do odświeżenia, poprawy stanu skóry w tym mniejszego wydzielania sebum  oraz usunięcia zmian niezapalnych takich jak: wągry, prosaki, krostki.

210 zł

Oczyszczanie manualne + Mediderma terapia kwasami - 90 min

Oczyszczanie manualne + Mediderma terapia kwasami to zabieg polegający na połączeniu działania kompleksu kwasowego wraz z pracą manualną, co pozwala na usunięcie ze skóry niedoskonałości, a także odblokowanie porów skórnych z nadmiaru łoju. Jest szczególnie polecany dla osób borykających się z problemem trądziku, nadmiernego łojotoku, trudnych do usunięcia wągrów czy nadmiaru sebum. Zabieg prowadzi do odświeżenia, poprawy stanu skóry w tym mniejszego wydzielania sebum  oraz usunięcia zmian niezapalnych takich jak: wągry, prosaki, krostki.

160 zł

Mikrodermabrazja diamentowa - 60 min

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg polegający na oczyszczaniu skóry przez ścieranie zewnętrznych warstw naskórka. Pomaga zredukować takie niedoskonałości skóry jak: zaskórniki, prosaki, blizny po trądziku, rozszerzone pory, przebarwienia i zmarszczki. Skóra staje się gładka, rozjaśniona i elastyczna przez pobudzenie w trakcie zabiegu syntezy kolagenu.

160 zł

Peeling kawitacyjny - 60 min

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na delikatnym oczyszczaniu skóry i poprawie jej mikrokrążenia przy użyciu fali ultradzwiękowej. Do zalet peelingu kawitacyjnego należą usunięcie ze skóry zrogowaciałego naskórka i zanieczyszczeń, stymulacja odnowy komórek oraz poprawa nawodnienia skóry. Jest polecany również dla skóry delikatnej, wrażliwej, cienkiej i z problemami naczynkowymi.

190 zł

Peeling kawitacyjny + sonoforeza - 80 min

Peeling kawitacyjny + sonoforeza to zabieg polegający na delikatnym oczyszczaniu skóry i poprawie jej mikrokrążenia przy użyciu fali ultradzwiękowej. Do zalet peelingu kawitacyjnego w połączeniu z sonoforezą należą usunięcie ze skóry zrogowaciałego naskórka i zanieczyszczeń, stymulacja odnowy komórek, dotlenienie, zwiększenie absorbcji wchłaniania skłądników aktywnych oraz poprawa nawodnienia skóry. Jest polecany również do skóry delikatnej, wrażliwej, cienkiej i z problemami naczynkowymi.

200 zł

Mikrodermabrazja\Peeling kawitacyjny + Mediderma terapia kwasami - 90 min

Mikrodermabrazja\Peeling kawitacyjny + Mediderma terapia kwasami to zabieg polegający na oczyszczaniu skóry poprzez ścieranie zewnętrznych warstw naskórka w połączeniu z terapią kwasami. Pomaga zredukować takie niedoskonałości skóry jak: zaskórniki, prosaki, blizny po trądziku, rozszerzone pory, przebarwienia i zmarszczki. Skóra staje się gładka, rozjaśniona i elastyczna przez pobudzenie w trakcie zabiegu syntezy kolagenu.

 

TERAPIE NA TRĄDZIK

280 zł

Meder Beauty EU-SEB dermatologiczna terapia dla skóry problematycznej (twarz+szyja+dekolt) - 60 min

Meder Beauty - światowy ekspert w dziedzinie kosmetologii i dermatologii kosmetycznej. Spersonalizowane zabiegi o działaniu pielęgnacyjnym, terapeutycznym i leczniczym. Zabiegi na twarz, szyję dekolt. Produkcja Szwajcarska = brak stosowania antybiotyków na żadnym z etapów produkcji. Zabiegi dla większej absorpcji składników aktywnych prowokują kontrolowany stan zapalny na czas zabiegu, który ustępuje podczas ostatniego etapu. Produkty zapakowane w mini dozy – zachowane 100 % sterylności. Meder Beauty EU-SEB dermatologiczna terapia dla skóry problematycznej (twarz+szyja+dekolt) terapia dla skóry problematycznej. Wskazania:skóra tłusta i mieszana, miejscowe oraz przewlekłe stany zapalne skóry (zmiany trądzikowe), rozszerzone pory i zaskórniki. EFEKT: działanie antyseptyczne i przeciwzapalne, zmniejsza produkcję sebum oraz matuje, działa łagodząco i rozjaśniająco, odbudowuje korzystną mikroflorę naskórka.

160 zł

Mediderma zabieg terapeutyczny na trądzik - podstawowy (terapia kwasami) - 50 min

Sesderma to niezwykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych. Mediderma zabieg terapeutyczny na trądzik - podstawowy (terapia kwasami) zawierający spersonalizowaną kompozycję kwasu dobranego do potrzeb, które nie powodują silnej eksfoliacji, natomiast dają natychmiastowe uczucie wyciszenia skóry, działają przeciwbakteryjnie, antyseptycznie, zmniejszają wydzielanie sebum, co w kuracji prowadzi do skutecznej redukcji trądziku.

190 zł

Mediderma zabieg terapeutyczny na trądzik - rozszerzony (terapia kwasami) - 60 min

Sesderma to niezwykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych. Mediderma zabieg terapeutyczny na trądzik - rozszerzony (terapia kwasami) zawierający spersonalizowaną kompozycję połączeń kwasowych oraz wzmacniających dodatków, dobranych do potrzeb, które nie powodują silnej eksfoliacji, natomiast dają natychmiastowe uczucie wyciszenia skóry, działają przeciwbakteryjnie, antyseptycznie, zmniejszają wydzielanie sebum, co w kuracji prowadzi do skutecznej redukcji trądziku.

220-280 zł

Mediderma zaawansowana indywidualnie dobrana terapia na trądzik (terapia kwasami) - 75 min

Sesderma to niezwykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych. Mediderma zaawansowana indywidualnie dobrana terapia na trądzik (terapia kwasami) zawierający spersonalizowaną kompozycję połączeń kwasowych oraz wzmacniających dodatków, dobranych do potrzeb, które nie powodują silnej eksfoliacji, natomiast dają natychmiastowe uczucie wyciszenia skóry, działają przeciwbakteryjnie, antyseptycznie, zmniejszają wydzielanie sebum, co w kuracji prowadzi do skutecznej redukcji trądziku.

 

TERAPIE NA RUMIEŃ, TRĄDZIK RÓŻOWATY

280 zł

Meder Beauty RED-APAX dermatologiczna terapia dla bardzo wrażliwej skóry ( twarz+szyja+dekolt) - 60 min

Meder Beauty - światowy ekspert w dziedzinie kosmetologii i dermatologii kosmetycznej. Spersonalizowane zabiegi o działaniu pielęgnacyjnym, terapeutycznym i leczniczym. Zabiegi na twarz, szyję dekolt. Produkcja Szwajcarska = brak stosowania antybiotyków na żadnym z etapów produkcji. Zabiegi dla większej absorpcji składników aktywnych prowokują kontrolowany stan zapalny na czas zabiegu, który ustępuje podczas ostatniego etapu. Produkty zapakowane w mini dozy – zachowane 100 % sterylności. Meder Beauty RED-APAX dermatologiczna terapia dla bardzo wrażliwej skóry ( twarz+szyja+dekolt) terapia dla bardzo wrażliwej skóry. Wskazania: cera zaczerwieniona, cera bardzo wrażliwa oraz zniszczona, uporczywy rumień i trądzik różowaty. Efekty: regeneracja oraz wzmocnienie naczyń włosowatych, zwiększenie drenażu, odbudowa mikroflory bakteryjnej na powierzchni skóry.

160 zł

Mediderma zabieg terapeutyczny - podstawowy (terapia kwasami) - 50 min

Sesderma to niewzykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych. Mediderma zabieg terapeutyczny - podstawowy (terapia kwasami) zawiera spersonalizowaną kompozycję połączeń kwasowych oraz wzmacniających dodatków, dobranych do potrzeb, które nie powodują eksfoliacji, natomiast dają natychmiastowe uczucie wyciszenia skóry. Działa przeciwbakteryjnie, antyseptycznie, łagodząco oraz niweluje rumień i trądzik różowaty.

190 zł

Mediderma zabieg terapeutyczny - rozszerzony (terapia kwasami) - 60 min

Sesderma to niewzykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych. Mediderma zabieg terapeutyczny - rozszerzony (terapia kwasami) zawiera spersonalizowaną kompozycję połączeń kwasowych oraz wzmacniających dodatków, dobranych do potrzeb, które nie powodują eksfoliacji, natomiast dają natychmiastowe uczucie wyciszenia skóry. Działa przeciwbakteryjnie, antyseptycznie, łagodząco oraz niweluje rumień i trądzik różowaty.

 

TERAPIE NA PRZEBARWIENIA

190-280 zł

Mediderma indywidualnie dobrana terapia na przebarwienia (terapia kwasami) - 75 min

Sesderma to niewzykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych.

300 zł

Dermapen Dr Pen + Retix C - 70 min

Dermapen Dr Pen + Retix C to innowacyjny zabieg w nowoczesnej medycynie estetycznej połączony z terapią Retix C. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych - spersonalizowanych mieszanek kwasów sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry.Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry, uwodnienia. Redukuje: przebarwienia.

280-400 zł

Dermapen Dr Pen + Mediderma terapia kwasami - 70 min

Dermapen Dr Pen + Mediderma terapia kwasami to innowacyjny zabieg w nowoczesnej medycynie estetycznej połączony z terapią kwasami Mediderma. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych - spersonalizowanych mieszanek kwasów sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry.Podczas zabiegu dokonuje się kontrolowanych mikro-nakłuć, w skutek czego następuje chemotaksja fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu tworzą się nowe komórki naskórka, co daje widoczne gołym okiem efekty odmłodzenia i odnowy skóry, uwodnienia. Redukuje: przebarwienia.

250-650 zł

Venus Viva - Radiofrekwencja mikroigłowa - 40 min

Radiofrekwencja mikroigłowa Venus Viva - przebarwienia to zabieg podczas, którego uzyskujemy efekty lasera frakcyjnego, jednak z krótkim czasem rekonwalescencji (ok. 2dni). Głowica urządzenia wyposażona jest w 160 mikrioigieł, które podczas zabiegu emitują fale radiowe dochodzące do skóry właściwej. Wiązka fali radiowej ogrzewa równomiernie tkanki na całej długości mikroigieł. Podczas zabiegu dochodzi do odpowiedniego nagrzania ( poparzenia) głębokich warstw skóry, co uruchamia naturalne procesy naprawcze.Ma to na celu powstanie stanu zapalnego, uruchomienie w skórze procesów regeneracyjnych oraz stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, które mają kluczowe znaczenie dla wyglądu naszej skóry. Fala radiowa wprowadzona bezpośrednio do skóry właściwej wspomaga proces neokolagenezy, czyli odbudowy włókien kolagenowych. Najlepszy zabieg na redukcję blizn.

 

USUWANIE NACZYNEK

40 zł

OneTec - usuwanie naczynek 1szt

OneTec - usuwanie naczynek to zabieg polegający na szybkim i efektywnym zamykaniu naczynek za pomocą systemu RWS (Radio Wave Spectrum- Spektrum fali radiowej). Ta metoda umożliwia osiąganie znakomitych efektów. Problemy skórne są usuwane w łatwy i bezpieczny sposób.

 

TERAPIA OKOLIC OCZU

120 zł

Mediderma rewitalizujący zabieg na okolice oczu + masaż uciskowy - 45 min

Sesderma to niezwykle skuteczne w działaniu dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, genokosmetyki oraz nanotechnologii. Specjalizuje się w produktach użytku profesjonalnego, głównie peelingach chemicznych. Mediderma rewitalizujący zabieg na okolice oczu + masaż uciskowy - to połączenie terapii z masażem uciskowym, zabieg ma obniżone stężenie kwasów, dzięki czemu jest bezinwazyjny, a zarazem bardzo skuteczny. Efekty: poprawa jakości skóry wokół oczu oraz konturu, zmniejszenie obrzęków, wygłądzenie zmarszczek mimicznych, poprawa widoczna po pierwszym zabiegu,

100 zł

Icoone lifting okolic oczu - 25 min

Icoone lifting okolic oczu to niechirurgiczny lifting bez skalpela, porównywalny do efektów japońskich masaży odmładzających. Zabieg polega na wielowymiarowym masażu stymulującym, połączonym z drenażem limfatycznym. W efekcie redukcja zmarszczek okolicy oka oraz poprawa napięcia.

120 zł

Venus Legacy termolifting okolic oczu - 25 min

Venus Legacy termolifting okolic oczu to wielozadaniowy system stosujący multipolarną, opatentowaną falę radiową, impulsowe pole magnetyczne w ramach technologii (MP)2 oraz technologię VariPulse™. Multipolarne fale radiowe RF powodują podniesienie temperatury tkanek do 39-45 stopni C w celu ujędrnienia skóry, zagęszczenia tkanek, wygładzenia zmarszczek oraz zmniejszenia obwodów. Dzięki osiągnięciu odpowiedniej temperatury, w skórze właściwej dochodzi do remodelingu włókien kolagenowych, ich skrócenia oraz pobudzenia fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. W efekcie otrzymujemy widoczny lifting już po pierwszym zabiegu.

150 zł

Mezoterapia igłowa okolic oczu - 60 min

Mezoterapia igłowa okolicy oka jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej substancji odżywczych (witaminy, aminokwasy, mikroelementy, peptydy biomimetyczne). Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych. Zabiegi mezoterapii igłowej stosowane  w biorewitalizacji skóry wykorzystują dwa różne mechanizmy działania. Pierwszym z nich jest działanie substancji wstrzykiwanych w skórę. Drugim – efekt ogniskowego gojenia się skóry i jej samoregeneracji po licznych nakłuciach, do których dochodzi w trakcie zabiegu.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

 

KWAS HIALURONOWY

800 zł

Kwas hialuronowy bruzdy nosowo-wargowe DERMAFILL - 45 min

Kwas hialuronowy bruzdy nosowo-wargowe DERMAFILL - zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu z kwasem hialuronowym w celu pozbycia się bruzd nosowo-wargowych, czego efektem jest wypełnienie i wypłycenie nadmiernych fałd. Kwas hialuronowy należy do najpowszechniej stosowanych preparatów w medycynie estetycznej służących do wypełniania i wypłycania zmarszczek. Jest to bezpieczny preparat, który całkowicie wchłania się po okresie działania. Modelowanie kwasem wymaga od specjalisty dużej wiedzy na temat zasad proporcji oraz wyczucia estetycznego. Zabieg należy raczej do bezbolesnych. Bolesne mogą być jedynie same wkłucia igły, jednak aby jak najbardziej zniwelować dyskomfort zabiegu , wcześniej aplikujemy na skórę znieczulenia miejscowego, poprzez użycie specjalnych kremów.

400 zł

Kwas hialuronowy oczy - 90 min

Kwas hialuronowy oczy - zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu z kwasem hialuronowym w celu pozbycia się zmarszczek okolicy oka. Kwas hialuronowy należy do najpowszechniej stosowanych preparatów w medycynie estetycznej służących do wypełniania i wypłycania zmarszczek. Jest to bezpieczny preparat, który całkowicie wchłania się po okresie działania. Modelowanie kwasem wymaga od specjalisty dużej wiedzy na temat zasad proporcji oraz wyczucia estetycznego. Zabieg należy raczej do bezbolesnych. Bolesne mogą być jedynie same wkłucia igły, jednak aby jak najbardziej zniwelować dyskomfort zabiegu , wcześniej aplikujemy na skórę znieczulenia miejscowego, poprzez użycie specjalnych kremów.

500-700 zł

Kwas hialuronowy usta - Metoda paryska lub Garunova Lips - 60 min

Kwas hialuronowy usta - Metoda paryska lub Garunova Lips - to powiększenie i modelowanie ust usieciowanym kwasem hialuronowym od lat utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Procedura cieszy się powodzeniem u kobiet w różnym wieku, z różnymi problemami, zarówno wśród właścicielek wąskiej czerwieni wargowej, jak i pań posiadających naturalnie pełne usta. Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego nie tylko pozwala uwydatnić usta i nadać im właściwy kształt, ale jest równie często stosowany w celu ich nawilżenia. Zabieg nie wymaga większego przygotowania i trwa zazwyczaj 15-30 minut. Przed podaniem preparatu, skóra i błona śluzowa ust znieczulane są maścią znieczulającą, przez co sam zabieg jest mniej bolesny. Techniki wypełnień dostępne w salonie: Garunova Lips – metoda pozwalająca znacznie powiększyć usta zachowując naturalny kształt, Metoda paryska – metoda charakteryzuje się wymodelowaniem środkowych części górnej i dolnej warg, co daje efekt delikatnego powiększenia i nawilżeniu ust.

 

BOTOX

400 zł

Botox "kurze łapki" - 60 min

Botox "kurze łapki" zabieg polega na precyzyjnej iniekcji toksyny botulinowej na wybraną partię, hamującej przewodnictwo nerwowo-mięśniowe, które w efekcie prowadzi do osłabienia siły nadaktywnych mięśni mimicznych w celu uzyskania redukcji zmarszczek.

400 zł

Botox "lwia zmarszczka" - 60 min

Botox "lwia zmarszczka" zabieg polega na precyzyjnej iniekcji toksyny botulinowej na wybraną partię, hamującej przewodnictwo nerwowo-mięśniowe, które w efekcie prowadzi do osłabienia siły nadaktywnych mięśni mimicznych w celu uzyskania redukcji zmarszczek.

700 zł

Botox 2 strefy - 120 min

Botox 2 strefy zabieg polega na precyzyjnej iniekcji toksyny botulinowej na wybraną partię, hamującej przewodnictwo nerwowo-mięśniowe, które w efekcie prowadzi do osłabienia siły nadaktywnych mięśni mimicznych w celu uzyskania redukcji zmarszczek.

900 zł

Botox 3 strefy - 180 min

Botox 3 strefy zabieg polega na precyzyjnej iniekcji toksyny botulinowej na wybraną partię, hamującej przewodnictwo nerwowo-mięśniowe, które w efekcie prowadzi do osłabienia siły nadaktywnych mięśni mimicznych w celu uzyskania redukcji zmarszczek.

400 zł

Botox czoło - 60 min

Botox czoło zabieg polega na precyzyjnej iniekcji toksyny botulinowej na wybraną partię, hamującej przewodnictwo nerwowo-mięśniowe, które w efekcie prowadzi do osłabienia siły nadaktywnych mięśni mimicznych w celu uzyskania redukcji zmarszczek.

 

VOLUMETRIA

800-2500 zł

Volumetria twarzy - 120 min

Volumetria twarzy - to zabieg polegający na wypełnianiu poszczególnych partii twarzy silnie usieciowanym kwasem hialuronowym. W zależności od obszaru zabiegowego iniekcji dokonuje się za pomocą igły lub kaniuli. Pozwala przywrócić właściwy owal twarzy, poprawić gęstość i jędrność skóry oraz dokonać korekty kształtu nosa, ust i kości policzkowych. Zabieg volumetrii twarzy wykonuje się w znieczuleniu miejscowym.

 

LIPOLIZA

350 zł

Lipoliza iniekcyjna podbródka - 1 ampułka - 70 min

Lipoliza iniekcyjna to bezoperacyjny zabieg polegający na trwałym usuwaniu tkanki tłuszczowej, której nie można zredukować za pomocą diety i ćwiczeń. W zawiązku z tym lipoliza iniekcyjna służy do redukcji miejscowo nagromadzonego tłuszczu np. podbrudka. Jest to zabieg mający na celu rozpuszczenie tkanki tłuszczowej wewnątrz ciała. W przeciwieństwie do liposukcji nie pozostawia zniekształceń na skórze, a ryzyko jakichkolwiek powikłań jest minimalne, co czyni ją zabiegiem bezpieczniejszym. Lipoliza może być alternatywą dla liposukcji (np. w przypadku dyskwalifikacji pacjenta do operacyjnego odsysania tłuszczu) lub jej uzupełnieniem (lipoliza usuwa nierówności skóry pozostałe po liposukcji).

WIZAŻ, STYLIZACJA I OPRAWA OKA

 

OPRAWA OKA

25 zł

Henna brwi lub rzęs - 20 min

Henna brwi lub rzęs - zabieg polegający na koloryzacji za pomocą henny żelowej, bądź proszkowej.

20 zł

Regulacja brwi - 15 min

Regulacja brwi - to depilacja za pomocą pensety, mająca na celu uzyskanie idealnego kształtu łuku brwiowego

35 zł

Henna brwi + regulacja - 25 min

Henna brwi + regulacja - zabieg polegający na koloryzacji brwi za pomocą henny żelowej, bądź proszkowej wraz z depilacją za pomocą pensety, mającą na celu uzyskanie idealnego kształtu łuku brwiowego

45 zł

Henna brwi, rzęs + regulacja - 30 min

Henna brwi, rzęs + regulacja - zabieg polegający na koloryzacji brwi oraz rzęs za pomocą henny żelowej, bądź proszkowej wraz z depilacją łuku brwiowego (pensetą) w celu nadania dopasowanego do twarzy kształtu

120 zł

Lifting rzęs Elleebana - 60 min

Lifting rzęs Elleebana jest zabiegiem, który nie tylko podkreśli spojrzenie, ale powoli na uzyskanie efektu optycznie dłuższych, zdyscyplinowanych i podkręconych rzęs oraz dzięki zastosowaniu botoxu rzęsy są głęboko zregenerowane oraz odżywione. Oko sprawia wrażenie większego, bardziej otwartego. Lifting rzęs polecamy szczególnie Paniom, które mają krótkie lub/i proste rzęsy. Zabieg polega na uniesieniu rzęs u nasady i podkręceniu ich. Dzięki zastosowaniu odpowiednich środków regenerujących jest delikatny dla naturalnych rzęs. Efekt utrzymuje się na 5-6 tygodni. Jest alternatywą dla przedłużania rzęs.

150 zł

Lifting rzęs + Botox Ellebana - 70 min

Lifting rzęs + Botox Ellebana jest fantastycznym zabiegiem, który nie tylko podkreśli spojrzenie, ale powoli na uzyskanie efektu optycznie dłuższych, zdyscyplinowanych i podkręconych rzęs. Oko sprawia wrażenie większego, bardziej otwartego. Lifting rzęs polecamy szczególnie Paniom, które mają krótkie lub/i proste rzęsy. Zabieg polega na uniesieniu rzęs u nasady i podkręceniu ich. Dzięki zastosowaniu odpowiednich środków regenerujących jest delikatny dla naturalnych rzęs. Efekt utrzymuje się na 5-6 tygodni. Jest alternatywą dla przedłużania rzęs.

55 zł

Trwała Henna Elan + regulacja - 30 min

Elan farba do brwi + regulacja - zabieg polegający na koloryzacji brwi za pomocą specjalnej farby, dającej trwały, a zarazem naturalny efekt (nawilża i odżywia) wykończony depilacją za pomocą pensety, mającą na celu uzyskanie idealnego kształtu łuku brwiowego. Farbka utrzymuje się na skórze 1-2 tygodnie, na włoskach do 1 miesiąca.

 

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

50 zł

Usunięcie rzęs - 30 min

Usunięcie rzęs za pomocą specjalistycznego antyalergicznego preparatu

130 zł

Uzupełnienie rzęs Secret Lashes 2D - 6D METODA OBJĘTOŚCIOWA (po 2 tygodniach) promocja - 90 min

Uzupełnienie rzęs 2D - 6D METODA OBJĘTOŚCIOWA (po 2 tygodniach)

170 zł

Uzupełnienie rzęs Secret Lashes 2D - 6D METODA OBJĘTOŚCIOWA (po 3 tygodniach) promocja - 120 min

Uzupełnienie rzęs 2D - 6D METODA OBJĘTOŚCIOWA (po 3 tygodniach)

200 zł

Założenie rzęs Secret Lashes 2D - 6D METODA OBJĘTOŚCIOWA promocja - 150 min

Założenie rzęs 2D - 6D METODA OBJĘTOŚCIOWA

 

MAKIJAŻ OKAZJONALNY

150 zł

Makijaż okazjonalny - 60 min

Makijaż okazjonalny (wraz z kępkami rzęs)

180 zł

Makijaż ślubny - 75 min

Makijaż ślubny (wraz z kępkami rzęs)

150 zł

Makijaż ślubny - próbny - 60 min

Makijaż ślubny - próbny (wraz z kępkami rzęs)

70 zł

Makijaż dzienny po zabiegu - 20 min

Makijaż dzienny po zabiegu

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY

700 zł

Makijaż permanentny brwi - metoda klasyczna - 150 min

Makijaż permanentny brwi - metoda klasyczna - pełne wypełnienie

 

Makijaż permanentny brwi - korekta

Makijaż permanentny brwi - korekta - pełne wypełnienie

500-600 zł

Makijaż permanentny powiek - kreska górna lub dolna - 90 min

Makijaż permanentny powiek - kreska górna lub dolna - metoda klasyczna

 

Makijaż permanentny powiek - kreska górna lub dolna - korekta

Makijaż permanentny powiek - kreska górna lub dolna - korekta - metoda klasyczna

DEPILACJA LASEROWA I WOSK

 

Light Sheer Desire - DEPILACJA LASEROWA

150 zł

Light Sheer Desire - bikini płytkie - 15 min

Light Sheer Desire - bikini płytkie - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach czasu - co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

200 zł

Light Sheer Desire - bikini głębokie - 20 min

Light Sheer Desire - bikini głębokie - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach czasu - co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

130 zł

Light Sheer Desire - broda - 20 min

Light Sheer Desire - broda - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach czasu - co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

500 zł

Light Sheer Desire - całe nogi+bikini płytkie - 60 min

Light Sheer Desire - całe nogi+bikini - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach czasu - co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

550 zł

Light Sheer Desire - całe nogi+bikini głębokie - 80 min

Light Sheer Desire - całe nogi+bikini głębokie - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach czasu - co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

150 zł

Light Sheer Desire - pachy - 15 min

Light Sheer Desire - pachy - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach czasu - co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

250 zł

Light Sheer Desire - plecy - 30 min

Light Sheer Desire - plecy - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach czasu - co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

150 zł

Light Sheer Desire - policzki - 20 min

Light Sheer Desire - policzki - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach czasu - co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

200 zł

Light Sheer Desire - pośladki - 20 min

Light Sheer Desire - pośladki - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach czasu - co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

200 zł

Light Sheer Desire - ręce - 20 min

Light Sheer Desire - ręce - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach czasu - co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

120 zł

Light Sheer Desire - szyja - 20 min

Light Sheer Desire - szyja - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach czasu - co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

200 zł

Light Sheer Desire - uda - 30 min

Light Sheer Desire - uda - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach czasu - co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

100 zł

Light Sheer Desire - wąsik - 10 min

Light Sheer Desire - wąsik - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach czasu - co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

200 zł

Light Sheer Desire - łydki - 30 min

Light Sheer Desire - łydki - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach czasu - co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

380 zł

Light Sheer Desire - łydki+uda - 45 min

Light Sheer Desire - łydki+uda - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

250 zł

Light Sheer Desire - tors - 30 min

Light Sheer Desire - tors - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

100 zł

Light Sheer Desire - brzuch - 30 min

Light Sheer Desire - brzuch - depilacja laserowa wykonywana najskuteczniejszym diodowym laserem na rynku. Efekty już po pierwszym zabiegu. Zalecana ilość powtórzeń - ok. 6 w odstępach co 6 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża
Choroby nowotworowe
Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
skłonność do przebarwień
skłonność do bliznowców
Bielactwo, łuszczyczka
Opryszczka aktywna
Aktywna infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
Skłonności do bliznowców i przebarwień

PRZECIWWSKAZANIA CZASOWE:
Świeża opalenizna
Aspiryna (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem) i inne leki rozrzedzające krew
Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed)
Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie- pęseta, wosk, depilatory mechaniczne (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
Stosowanie kremu z Retinolem
Stosowanie leków światło uczulających (sulfonamidy, retinoidy, deprim)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą jednorazowej maszynki
Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem
Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu
Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

 

DEPILACJA WOSKIEM

40 zł

Depilacja - pośladki - 40 min

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

50 zł

Depilacja - ręce - 40 min

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

40 zł

Depilacja - tors - 45 min

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

50 zł

Depilacja - twarz - 20 min

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

60 zł

Depilacja - uda - 60 min

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

15 zł

Depilacja - wąsik - 10 min

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

50 zł

Depilacja - łydki - 40 min

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

145 zł

Depilacja - łydki+uda+bikini light - 90 min

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

40 zł

Depilacja brzuch - 45 min

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

ZABIEGI NA CIAŁO

 

ICOONE® UJĘDRNIENIE, MODELOWANIE I CELLULIT

200 zł

ICOONE® - zabieg podstawowy BASE + 3 FOCUSY - 60 min

ICOONE® to najnowsza technologia, pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance tłuszczowej.
Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Jest to ogromna innowacja w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego.
Zabieg rozpoczyna się programem „Base” (drenażem limfatycznym) ukierunkowanym na ogólne potrzeby skóry, następnym etapem jest wybranie medycznego programu  „Focus”, którego działanie koncentruje się na danym problemie: obwisła skóra na wewnętrznej stronie uda, tkanka tłuszczowa na zewnętrznej stronie ud (tzw. bryczesy), opadające pośladki, modelowanie łydek i kolan, obrzęki, zalegająca tkanka tłuszczowa w okolicy bioder i pasa, plecy, barki, ramiona, obwisła skóra ramion i pod ramionami, modelowanie brzucha po ciąży, modelowanie konturów twarzy

CYKL ZABIEGOWY:

Składa się z około 10-15 zabiegów, należy powtarzać 3 razy w tygodniu Istotnym elementem terapii jest picie min. 1,5l płynów dziennie. Wpływa to na usuwanie z organizmu produktów przemiany materii, złogów tłuszczowych oraz toksyn.

Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

1000 zł

ICOONE® - karnet 5 zabiegów - BASE + 3 FOCUSY - 70 min

ICOONE® to najnowsza technologia, pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance tłuszczowej.
Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Jest to ogromna innowacja w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego.
Zabieg rozpoczyna się programem „Base” (drenażem limfatycznym) ukierunkowanym na ogólne potrzeby skóry, następnym etapem jest wybranie medycznego programu  „Focus”, którego działanie koncentruje się na danym problemie: obwisła skóra na wewnętrznej stronie uda, tkanka tłuszczowa na zewnętrznej stronie ud (tzw. bryczesy), opadające pośladki, modelowanie łydek i kolan, obrzęki, zalegająca tkanka tłuszczowa w okolicy bioder i pasa, plecy, barki, ramiona, obwisła skóra ramion i pod ramionami, modelowanie brzucha po ciąży, modelowanie konturów twarzy

CYKL ZABIEGOWY:

Składa się z około 10-15 zabiegów, należy powtarzać 3 razy w tygodniu Istotnym elementem terapii jest picie min. 1,5l płynów dziennie. Wpływa to na usuwanie z organizmu produktów przemiany materii, złogów tłuszczowych oraz toksyn.

Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

1800 zł

ICOONE® - karnet 10 zabiegów - BASE + 3 FOCUSY - 60 min

ICOONE® to najnowsza technologia, pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance tłuszczowej.
Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Jest to ogromna innowacja w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego.
Zabieg rozpoczyna się programem „Base” (drenażem limfatycznym) ukierunkowanym na ogólne potrzeby skóry, następnym etapem jest wybranie medycznego programu  „Focus”, którego działanie koncentruje się na danym problemie: obwisła skóra na wewnętrznej stronie uda, tkanka tłuszczowa na zewnętrznej stronie ud (tzw. bryczesy), opadające pośladki, modelowanie łydek i kolan, obrzęki, zalegająca tkanka tłuszczowa w okolicy bioder i pasa, plecy, barki, ramiona, obwisła skóra ramion i pod ramionami, modelowanie brzucha po ciąży, modelowanie konturów twarzy

CYKL ZABIEGOWY:

Składa się z około 10-15 zabiegów, należy powtarzać 3 razy w tygodniu Istotnym elementem terapii jest picie min. 1,5l płynów dziennie. Wpływa to na usuwanie z organizmu produktów przemiany materii, złogów tłuszczowych oraz toksyn.

Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

2600 zł

ICOONE® - karnet 15 zabiegów - BASE + 3 FOCUSY - 70 min

ICOONE® to najnowsza technologia, pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance tłuszczowej.
Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Jest to ogromna innowacja w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego.
Zabieg rozpoczyna się programem „Base” (drenażem limfatycznym) ukierunkowanym na ogólne potrzeby skóry, następnym etapem jest wybranie medycznego programu  „Focus”, którego działanie koncentruje się na danym problemie: obwisła skóra na wewnętrznej stronie uda, tkanka tłuszczowa na zewnętrznej stronie ud (tzw. bryczesy), opadające pośladki, modelowanie łydek i kolan, obrzęki, zalegająca tkanka tłuszczowa w okolicy bioder i pasa, plecy, barki, ramiona, obwisła skóra ramion i pod ramionami, modelowanie brzucha po ciąży, modelowanie konturów twarzy

CYKL ZABIEGOWY:

Składa się z około 10-15 zabiegów, należy powtarzać 3 razy w tygodniu Istotnym elementem terapii jest picie min. 1,5l płynów dziennie. Wpływa to na usuwanie z organizmu produktów przemiany materii, złogów tłuszczowych oraz toksyn.

Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

 

ROZSTĘPY I BLIZNY

300-800 zł

Venus Viva - Radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy - 60 min

Radiofrekwencja mikroigłowa Venus Viva - na rozstępy to zabieg podczas, którego uzyskujemy efekty lasera frakcyjnego, jednak z krótkim czasem rekonwalescencji (ok. 2dni). Głowica urządzenia wyposażona jest w 160 mikrioigieł, które podczas zabiegu emitują fale radiowe dochodzące do skóry właściwej. Wiązka fali radiowej ogrzewa równomiernie tkanki na całej długości mikroigieł. Podczas zabiegu dochodzi do odpowiedniego nagrzania ( poparzenia) głębokich warstw skóry, co uruchamia naturalne procesy naprawcze. Ma to na celu powstanie stanu zapalnego, uruchomienie w skórze procesów regeneracyjnych oraz stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, które mają kluczowe znaczenie dla wyglądu naszej skóry. Fala radiowa wprowadzona bezpośrednio do skóry właściwej wspomaga proces neokolagenezy, czyli odbudowy włókien kolagenowych. Najlepszy zabieg na redukcję rozstępów !!! Ulubiony zabieg Amerykanek.

 

DRENAŻ LIMFATYCZNY

140 zł

Icoone drenaż limfatyczny całego ciała - 40 min

Icoone drenaż limfatyczny całego ciała jest najskuteczniejsza metoda leczenia obrzęków. Masaż drenujący prowadzi do przepchnięcia nagromadzonego pod skórą płynu i zlikwidowania obrzęku przy jednoczesnej poprawie krążenia chłonki. Drenaż likwiduje powstałe zastoje oraz zapobiega powstaniu nowych. Wykorzystanie podciśnienia oraz możliwość regulacji rytmiki potęguje efekty drenażu wykonywanego za pomocą ICOONE.

 

LIPOLIZA

350 zł

Lipoliza iniekcyjna - 1 ampułka - 70 min

Lipoliza iniekcyjna to bezoperacyjny zabieg polegający na trwałym usuwaniu tkanki tłuszczowej, której nie można zredukować za pomocą diety i ćwiczeń. W zawiązku z tym lipoliza iniekcyjna służy do redukcji miejscowo nagromadzonego tłuszczu (brzuch, uda) i modelowania sylwetki. Jest to zabieg mający na celu rozpuszczenie tkanki tłuszczowej wewnątrz ciała. W przeciwieństwie do liposukcji nie pozostawia zniekształceń na skórze, a ryzyko jakichkolwiek powikłań jest minimalne, co czyni ją zabiegiem bezpieczniejszym. Lipoliza może być alternatywą dla liposukcji (np. w przypadku dyskwalifikacji pacjenta do operacyjnego odsysania tłuszczu) lub jej uzupełnieniem (lipoliza usuwa nierówności skóry pozostałe po liposukcji).

 

USUWANIE WŁÓKNIAKÓW, RUBINKÓW

40 zł

OneTec - usuwanie – włókniaki miękkie, plamki rubinowe 1szt

OneTec - usuwanie włókniaków miękkich, rubinków - to zabieg polegający na szybkim i efektywnym usuwaniu zmian za pomocą systemu RWS (Radio Wave Spectrum- Spektrum fali radiowej). Ta metoda umożliwia osiąganie znakomitych efektów. Problemy skórne są usuwane w łatwy i bezpieczny sposób.

SPA

 

MASAŻE

180 zł

Masaż aromaterapeutyczny - 75 min

Relaksacyjny masaż całego ciała z użyciem naturalnych olejów aromaterapeutycznych. Czas trwania 60 min

160 zł

Masaż aromatyczną gorącą świecą - 75 min

Relaksacyjny masaż całego ciała z użyciem aromaterapeutycznych świec. Czas trwania 60 min

200 zł

Masaż gorącą czekoladą - 75 min

Relaksacyjny masaż całego ciała z użyciem naturalnej gorącej czekolasy. Czas trwania 60 min

90 zł

Masaż głowy i karku - 40 min

Relaksacyjny masaż obszaru głowy oraz karku z użyciem naturalnych olejów do masażu. Czas trwania 30 min

150 zł

Masaż klasyczny - 75 min

Klasyczny masaż całego ciała z użuciem naturalnych olejów do masażu. Czas trwania 60 min

90 zł

Masaż pleców - 40 min

Klasyczny masaż pleców z użyciem naturalnych olejów do masażu. Czas trwania 30 min

150 zł

Masaż relaksacyjny - 75 min

Relaksacyjny masaż całego ciała z użyciem naturalnych olejów do masażu. Czas trwania 60 min

90 zł

Masaż stóp - 40 min

Relaksacyjny masaż stóp z użyciem naturalnych olejów do masażu. Czas trwania 60 min

 

PEELINGI

140 zł

Nawilżający peeling kokosowy - 70 min

Zmysłowy peeling całego ciała z użyciem naturalnych mieszanek oleju oraz kokosa. Czas trwania 60 min

140 zł

Odmładzający peeling solny - 70 min

Odmładzający peeling całęgo ciała z użyciem naturalnych mieszanek oleju oraz soli. Czas trwania 60 min

140 zł

Ujędrniający peeling kawowy - 70 min

Ujędrniający peeling całego ciała z użyciem naturalnych mieszanek oleju oraz kawy. Czas trwania 60 min

140 zł

Wygładzający peeling cukrowy - 70 min

Wygładzający peeling całęgo ciała z użyciem naturalnych oleji oraz cukru. Czas trwania 60 min

 

CEREMONIE

250 zł

Ceremonia czekoladowa - peeling+masaż +maska - 140 min

Aromatyczny peeling cukrowy z relaksującym masażem gorącą czekoladą zakończony odżywczą maską na ciało. Czas trwania ceremonii 120 minut + 20 minut na przygotowanie przed i po zabiegu.

250 zł

Ceremonia kawowa - peeling+masaż +maska - 140 min

Pobudzający peeling z palonej kawy, następnie ujędrniający masaż oraz wygładzająca maska. Czas trwania ceremonii 120 minut + 20 minut na przygotowanie przed i po zabiegu.

250 zł

Ceremonia kokosowa - peeling+masaż +maska - 140 min

Zmysłowy peeling z kokosa, następnie rozluźniający masaż zakończony nawilżającą maską.Czas trwania ceremonii 120 minut + 20 minut na przygotowanie przed i po zabiegu.

250 zł

Ceremonia pomarańczowo - cynamonowa - peeling+masaż +maska - 140 min

Rozgrzewający peeling ze skórki pomarańczy, następnie zmysłowy masaż oraz odżywcza maska. Czas trwania ceremonii 120 minut + 20 minut na przygotowanie przed i po zabiegu.

 

BAŃKA CHIŃSKA

60 zł

Masaż bańką chińską - brzuch - 40 min

Masaż bańką chińską - ujędrniający oraz antycellulitowy, pobudzający krążenie masaż, bazujący na podciśnieniu wytwarzanym podczas masowania bańką.

60 zł

Masaż bańką chińską - ramiona - 40 min

Masaż bańką chińską - ujędrniający oraz antycellulitowy, pobudzający krążenie masaż, bazujący na podciśnieniu wytwarzanym podczas masowania bańką.

90 zł

Masaż bańką chińską - uda + pośladki - 55 min

Masaż bańką chińską - ujędrniający oraz antycellulitowy, pobudzający krążenie masaż, bazujący na podciśnieniu wytwarzanym podczas masowania bańką.

120 zł

Masaż bańką chińską - uda + pośladki + brzuch - 70 min

Masaż bańką chińską - ujędrniający oraz antycellulitowy, pobudzający krążenie masaż, bazujący na podciśnieniu wytwarzanym podczas masowania bańką.

DŁONIE I STOPY

 

MANICURE I STYLIZACJA

60 zł

Manicure + lakierowanie Solar Gel - 60 min

Manicure + lakierowanie klasyczne Solar Gel (trwały lakier do paznokci). Utrzymuje się do 10 dni.

65 zł

Manicure japoński - 45 min

Unikatowy manicure nadaje naturalnym paznokciom blask, zasila je w składniki odżywcze, m. in. witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego. Manicure japoński zalecany jest paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Oprócz walorów estetycznych jest to świetna terapia wzmacniająca płytkę paznokciową. To również idealne rozwiązanie, by zregenerować płytkę paznokcia po zdjęciu żelu czy hybrydy. Średnio co 2-3 tygodnie zaleca się przeprowadzić uzupełnienie.

85 zł

Manicure hybrydowy - 60 min

Manicure + lakierowanie hybrydowe to usługa polegająca na wykonaniu pełnego manicuru dłoni wykończonego lakierowaniem hybrydowym utwardzanym w lampie UV. Utrzymuje się 2-3 tygodnie

90 zł

Manicure hybrydowy french - 75 min

Manicure + lakierowanie hybrydowe to usługa polegająca na wykonaniu pełnego manicuru dłoni wykończonego lakierowaniem hybrydowym utwardzanym w lampie UV. Utrzymuje się 2-3 tygodnie

90 zł

Manicure hybrydowy- efekt kociego oka - 60 min

Manicure + lakierowanie hybrydowe to usługa polegająca na wykonaniu pełnego manicuru dłoni wykończonego lakierowaniem hybrydowym utwardzanym w lampie UV. Utrzymuje się 2-3 tygodnie

70 zł

Usunięcie hybrydy + manicure (bez malowania) - 60 min

Usunięcie hybrydy + manicure (bez malowania) - usunięcie hybrydy za pomocą frezarki, bądź acetonu + wykonanie pełnej pielęgnacji dłoni

10 zł

Naprawa jednego paznokcia - hybryda - 20 min

Naprawa jednego paznokcia - hybryda - naprawa paznokcia za pomocą hybrydy utwardzanej pod lampą UV

30 zł

Usunięcie hybrydy - 30 min

Usunięcie hybrydy - usunięcie hybrydy za pomocą frezarki, bądź acetonu

120 zł

Żelowanie naturalnej płytki + hybryda - 90 min

Żelowanie naturalnej płytki + hybryda - nałożenie na naturalną płytkę paznokci utwardzającego żelu + lakierowanie hybrydowe ( jeden kolor)

140 zł

Przedłużanie paznokci żelem + lakierowanie hybrydowe - 135 min

Przedłużanie paznokci żelem + lakierowanie hybrydowe - przedłużenie płytki paznokci za pomocą utwardzającego żelu + lakierowanie hybrydowe ( jeden kolor)

120 zł

Uzupełnienie żelu + lakierowanie hybrydowe - 120 min

Uzupełnienie żelu + lakierowanie hybrydowe - uzupełnienie paznokci żelem po 3 tygodniach + lakierowanie hybrydowe

60 zł

Usunięcie żelu - 60 min

Usunięcie żelu - za pomocą frezarki

90 zł

Usunięcie żelu + manicure (bez malowania) - 70 min

Usunięcie żelu za pomocą frezarki + manicure (bez malowania)

5 zł

Zdobienie paznokci 1szt - 20 min

Zdobienie paznokci 1szt - ręczne zdobienia, hologramy, dżety, naklejki, efekty

 

PEDICURE

125 zł

Pedicure hybrydowy - 90 min

Pedicure hybrydowy - to zabieg pielęgnacyjny stóp wykonywany za pomocą frezarki + lakierowanie hybrydowe płytki paznokci

130 zł

Pedicure hybrydowy french, ombre - 105 min

Pedicure hybrydowy french, ombre - to zabieg pielęgnacyjny stóp wykonywany za pomocą frezarki + lakierowanie hybrydowe płytki paznokci

85 zł

Lakierowanie hybrydowe stopy - 60 min

Lakierowanie hybrydowe stopy to usługa polegająca na wykonaniu pełnego manicuru palców u stóp, wykończonego lakierowaniem hybrydowym utwardzanym w lampie UV. Utrzymuje się 2-3 tygodnie

115 zł

Pedicure + lakierowanie Solar Gel - 90 min

Pedicure + lakierowanie Solar Gel to zabieg pielęgnacyjny stóp wykonywany za pomocą frezarki + lakierowanie twałym lakierem klasycznym

30 zł

Rekonstrukcja paznokcia u stopy - 15 min

Rekonstrukcja paznokcia u stopy za pomocą żelu lub masy budującej

 

PODOLOGIA

120-150 zł

Pedicure podologiczny - 90 min

Pedicure podologiczny jest połączeniem pedicure klasycznego z usuwaniem zmian skórnych, powstałych na skutek deformacji kostnych. Pedicure leczniczy działa profilaktycznie oraz niweluje bolesne modzele ,odciski, pękające pięty.

25 zł

Rurka na wrastający paznokieć - 10 min

Rurka na wrastający paznokieć - 1szt

30 zł

Usuwanie odcisku - 20 min

Usuwanie odcisku - 1szt za pomocą podologicznego frezu

PRZEKŁUWANIE USZU

 

STAL CHIRURGICZNA

75 zł

Przekłucie uszu - kolczyki w cenie - 15 min

FRYZJERSTWO

 

STRZYŻENIE

65 zł

Damskie strzyżenie + mycie + modelowanie - włosy krótkie - 60 min

75 zł

Damskie strzyżenie + mycie + modelowanie - włosy średnie - 60 min

85 zł

Damskie strzyżenie + mycie + modelowanie - włosy długie - 60 min

50 zł

Damskie strzyżenie maszynką - końcówki - 40 min

160 zł

Polerowanie włosów - Hair Dusting + strzyżenie + modelowanie - 60 min

Polerowanie włosów - Hair Dusting - jest to usuwanie na długości i końcach uwrażliwionych oraz rozdwojonych końcówek włosów za pomocą maszynki do strzyżenia z profesjonalną nakłądką bez konieczności skracania włosów

100 zł

Polerowanie włosów - Hair Dusting (dodatek do usługi) - 30 min

Polerowanie włosów - Hair Dusting - jest to usuwanie na długości i końcach uwrażliwionych oraz rozdwojonych końcówek włosów za pomocą maszynki do strzyżenia z profesjonalną nakłądką bez konieczności skracania włosów

15 zł

Strzyżenie grzywki - 10 min

45 zł

Strzyżenie męskie + peeling skóry głowy - 30 min

30 zł

Strzyżenie męskie - maszynką jedna długość - 30 min

30 zł

Strzyżenie brody - 20 min

20 zł

Strzyżenie wąsa - 15 min

10 zł

Wzorki do strzyżenia - 10 min

40 zł

Strzyżenie dziecka - chłopiec - 30 min

50 zł

Strzyżenie dziecka - dziewczynka - 45 min

 

MODELOWANIE I UPIĘCIA WŁOSÓW

50 zł

Modelowanie - włosy krótkie - 40 min

60 zł

Modelowanie - włosy średnie - 40 min

65 zł

Modelowanie - włosy długie - 60 min

120 zł

Loki + modelowanie - włosy średnie - 30 min

150 zł

Loki + modelowanie - włosy długie - 60 min

100-200 zł

Fryzura okolicznościowa - włosy krótkie - 90 min

150-250 zł

Fryzura okolicznościowa - włosy średnie - 90 min

180-300 zł

Fryzura okolicznościowa - włosy długie - 90 min

10 zł

Prostowanie (prostownica - dodatek do usługi) - włosy krótkie - 15 min

20 zł

Prostowanie (prostownica - dodatek do usługi) - włosy średnie - 15 min

30 zl

Prostowanie (prostownica - dodatek do usługi) - włosy długie - 15 min

150 zł

Styling + strzyżenie + modelowanie - włosy krótkie - 150 min

170 zł

Styling + strzyżenie + modelowanie - włosy średnie - 150 min

180 zł

Styling + strzyżenie + modelowanie - włosy długie - 150 min

 

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

150 zł

JOICO Rekonstrukcja włosów - 60 min

Zabieg rekonstrukcji włosów JOICO polecany jest wszystkim, którzy marzą o jedwabistych, gładkich i zdrowych włosach.

Krok 1 – OCZYSZCZANIE
Skutecznie usuwa wszelkie mikrozanieczyszczenia. Włosy stają się perfekcyjnie świeże.

Krok 2 – WYGŁADZANIE
Dokładnie wyrównuje powierzchnię. Włosy stają się idealnie gładkie i miękkie.

Krok 3 – REKONSTRUKCJA
Intensywnie odbudowuje i naprawia strukturę. Włosy stają się elastyczne i sprężyste.

Krok 4 – NAWILŻANIE
Dogłębnie nawilża i nadaje elastyczność. Włosy stają się lśniące i podatne na układanie.


Aby maksymalnie przedłużyć efekt Zabiegu Rekonstrukcji K-Pak zaleca się używanie kosmetyków z serii K-Pak przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji włosów w domu. Aby wybrać najlepsze skonsultuj się z fryzjerem.

100 zł

JOICO Rekonstrukcja włosów (do usługi) - 40 min

Zabieg rekonstrukcji włosów JOICO polecany jest wszystkim, którzy marzą o jedwabistych, gładkich i zdrowych włosach.

Krok 1 – OCZYSZCZANIE
Skutecznie usuwa wszelkie mikrozanieczyszczenia. Włosy stają się perfekcyjnie świeże.

Krok 2 – WYGŁADZANIE
Dokładnie wyrównuje powierzchnię. Włosy stają się idealnie gładkie i miękkie.

Krok 3 – REKONSTRUKCJA
Intensywnie odbudowuje i naprawia strukturę. Włosy stają się elastyczne i sprężyste.

Krok 4 – NAWILŻANIE
Dogłębnie nawilża i nadaje elastyczność. Włosy stają się lśniące i podatne na układanie.


Aby maksymalnie przedłużyć efekt Zabiegu Rekonstrukcji K-Pak zaleca się używanie kosmetyków z serii K-Pak przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji włosów w domu. Aby wybrać najlepsze skonsultuj się z fryzjerem.

30 zł

Peeling skóry głowy (do usługi) - 30 min

Zadaniem peelingu wykonywanego na skórze głowy jest oczyszczenie skóry z pozostałości po kosmetykach i usunięcie z niej martwego naskórka. Podczas krótkiego masażu, który jest nieodłącznym elementem peelingu poprawia się krążenie krwi w komórkach skóry, dotlenia cebulki i ułatwia skórze przyjmowanie składników odżywczych. A to przekłada się na efekty, które mogą być naprawdę zaskakujące!

35 zł

Powermix L’oreal (dodatek do usługi) - 10 min

POWERMIX to profesjonalna pielęgnacja, która wykorzystuje zaawansowaną technologię micelarną działającą na całej długości włosów. Składniki odżywcze w bazie oraz składniki aktywne w dodatkach zapewniają włosom błyskawiczną regenerację. Zabieg polega na stworzeniu przez fryzjera-eksperta mieszanki, która jest dostosowana specjalnie dla Twoich włosów. Dzięki personalizacji, maska najlepiej odpowiada na potrzeby Twoich włosów, nadając im piękny i zdrowy wygląd.

Ta usługa pielęgnacyjna wykonywana jest do innej usługi fryzjerskiej.

50 zł

Smartbond L’oreal - dodatek do koloryzacji/dekoloryzacji - 20 min

Smartbond to dodatek do usługi koloryzacji i dekoloryzacji. Dzięki działaniu w miejscu ubytku, pomaga natychmiast wzmacniać i ochraniać włosy. Niezależnie od tego, czy chcesz koloryzować włosy po raz pierwszy, myślisz o radykalnej zmianie czy kreatywnej koloryzacji - Smartbond sprawi, że Twoje włosy będą wzmocnione i bezpieczne.

JAK DZIAŁA SMARTBOND?
Kwas maleinowy zawarty w Smartbond w inteligentny sposób współgra z koloryzacją i dekoloryzacją. Ogranicza uwrażliwienie włosów i zachowuje spoistość mostków dwusiarczkowych, zapobiegając osłabianiu włókien jonowo-wodorowych. Z kolei zawartość polimerów i ceramidów sprawia, że włosy po wykonaniu usługi są miękkie i bardzo kosmetyczne. Co ważne, Smartbond przy koloryzacji nie obniża stopnia rozjaśnienia, nie wydłuża czasu trzymania mieszanki na włosach i nie wymaga zmiany oksydantu na wyższy. Słowem - to najlepszy towarzysz każdej koloryzacji.

Warto stosować Smartbond przy każdej usłudze koloryzacji lub dekoloryzacji, by efektowi kolorystycznemu towarzyszyły zawsze mocne, zdrowe i lśniące włosy. Kiedy wpadniesz na pomysł zmiany koloru, zrealizuj go! Przyjdź do Salon Expert i zapytaj o dodatek Smartbond.

150 zł

Smartbond L’oreal pielęgnacja włosów - 60 min

Smartbond to innowacyjna pielęgnacja, która doskonale dopasowuje się do potrzeb i działa w miejscu ubytku włosa. Kompleks zawarty w pielęgnacji powoduje naprawę uszkodzonych wiązań dwusiarczkowych, co w efekcie prowadzi ich rekonstrukcji i odbudowy. Sprawia, że włosy stają się miękkie, gładkie i pogrubione.

45 zł

Wegańskie odżywianie L’OREAL SOURCE (do usługi) - 15 min

Source Essentielle Daily

Wegańska pielęgnacja, która zachwyci każdego.

W 99% naturalna

Na wstępie delikatnie oczyści skórę głowy wraz z włóknem włosa, następnie intensywnie nawilży i odżywi, włosom nada miękkości oraz ekstremalnego blasku

Skład: esencja z liści akacji i aloesu, olej z pestek słonecznika i olej kokosowy

 

KOLORYZACJA L’OREAL

180 zł

Koloryzacja L’oreal + strzyżenie + modelowane - włosy krótkie - 120 min

200 zł

Koloryzacja L’oreal + strzyżenie + modelowane - włosy średnie - 120 min

220 zł

Koloryzacja L’oreal + strzyżenie + modelowane - włosy długie - 120 min

155 zł

Tonowanie L’oreal + strzyżenie + modelowanie - włosy krótkie - 120 min

165 zł

Tonowanie L’oreal + strzyżenie + modelowanie - włosy średnie - 120 min

175 zł

Tonowanie L’oreal + strzyżenie + modelowanie - włosy długie - 140 min

205 zł

Koloryzacja L’oreal Inoa + strzyżenie + modelowanie - włosy krótkie - 150 min

220 zł

Koloryzacja L’oreal Inoa + strzyżenie + modelowanie - włosy średnie - 150 min

240 zł

Koloryzacja L’oreal Inoa + strzyżenie + modelowanie - włosy długie - 150 min

240 zł

Koloryzacja L’oreal + refleksy / balleyage + strzyżenie + modelowanie - włosy krótkie - 150 min

270 zł

Koloryzacja L’oreal + refleksy / balleyage + strzyżenie + modelowanie - włosy średnie - 150 min

290 zł

Koloryzacja L’oreal + refleksy / balleyage + strzyżenie + modelowanie - włosy długie - 150 min

240 zł

Kontrast / Balleyage L’oreal + strzyżenie + modelowanie - włosy krótkie - 160 min

260 zł

Kontrast / Balleyage L’oreal + strzyżenie + modelowanie - włosy średnie - 160 min

280 zł

Kontrast / Balleyage L’oreal + strzyżenie + modelowanie - włosy długie - 160 min

280 zł

Koloryzacja ombre L’oreal (Duo Color) + strzyżenie + modelowanie - włosy średnie - 160 min

310 zł

Koloryzacja ombre L’oreal (Duo Color) + strzyżenie + modelowanie - włosy długie - 180 min

320-800 zł

Dekoloryzacja + wybrana koloryzacja L’oreal + strzyżenie + modelowanie - 180 min

50 zł

Cover L’oreal (dodatek do usługi) - 45 min

Cover L'oreal - zabieg tuszuje siwe włosy w sposób bardzo naturalny.

Spełnia wszystkie oczekiwania współczesnych mężczyzn:

- szybkość: tylko w 5 minut
- dyskrecja: ten pieniący się szampon aplikuje się podczas mycia włosów
- naturalny efekt: bardzo naturalny rezultat, bez odrostów, włosy jakby "odświeżone"
- męskość: 6 odcieni specjalnie opracowanych, aby odpowiadać naturalnym podstawom męskim

 

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

250 zł

Keratynowe prostowanie włosów Coco Choco - włosy krótkie - 180 min

Keratynowe prostowanie włosów Coco Choco - włosy krótkie Rodzaje: *Keratynowe prostowanie Pure to odżywianie włosów bardzo zniszczonych,łamliwych, puszących się, nadwyrężonych zabiegami chemicznymi. Dzięki zastosowaniu Keratyny Pure, możliwa jest dogłębna odbudowa oraz rewitalizacja włosów. *Keratynowe prostowanie Oryginal to profesjonalny zabieg Keratynowego Prostowania Włosów, przeznaczony dla każdego typu włosów, nawet farbowanych, mocno zniszczonych. Dogłębnie regeneruje i wygłądza włosy.

340 zł

Keratynowe prostowanie włosów Coco Choco - włosy średnie - 180 min

Keratynowe prostowanie włosów Coco Choco - włosy średnie Rodzaje: *Keratynowe prostowanie Pure to odżywianie włosów bardzo zniszczonych,łamliwych, puszących się, nadwyrężonych zabiegami chemicznymi. Dzięki zastosowaniu Keratyny Pure, możliwa jest dogłębna odbudowa oraz rewitalizacja włosów. *Keratynowe prostowanie Oryginal to profesjonalny zabieg Keratynowego Prostowania Włosów, przeznaczony dla każdego typu włosów, nawet farbowanych, mocno zniszczonych. Dogłębnie regeneruje i wygłądza włosy.

380 zł

Keratynowe prostowanie włosów Coco Choco - włosy długie - 180 min

Keratynowe prostowanie włosów Coco Choco - włosy długie Rodzaje: *Keratynowe prostowanie Pure to odżywianie włosów bardzo zniszczonych,łamliwych, puszących się, nadwyrężonych zabiegami chemicznymi. Dzięki zastosowaniu Keratyny Pure, możliwa jest dogłębna odbudowa oraz rewitalizacja włosów. *Keratynowe prostowanie Oryginal to profesjonalny zabieg Keratynowego Prostowania Włosów, przeznaczony dla każdego typu włosów, nawet farbowanych, mocno zniszczonych. Dogłębnie regeneruje i wygłądza włosy.

450 zł

Keratynowe prostowanie włosów Coco Choco + booster - 180 min

Keratynowe prostowanie włosów Coco Choco + booster  *Keratynowe prostowanie Oryginal + booster to profesjonalny zabieg Keratynowego Prostowania Włosów. Dogłębnie regeneruje oraz prostuje włosy.

KASUN
ul. Mrągowska 82/1
54-111 Wrocław

Pon - Pt: 8.00 - 20.00
Sobota: 8.00 - 16.00